Sledujte nás na Facebooku

Dubaj v médiáchTím Diamondbrand.sk


PETER DUBAJ
CEO

Zakladateľ Ebayexpert.sk, Diamondbrand.sk, autor knihy Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj. Pomohol som stovkám firiem vybudovať svoju úspešnú značku, aj svetové značky ako Northskull či Rastaclat, ktorý sú známy na celosvetovom trhu.
ĽUBOMÍR KOSPER
Multimédiá

O vizuálnu stránku webu Diamondbrand sa stará skúsený grafik. Jeho práca spočíva v tvorbe bannerov, v grafike ale aj v úprave a strihu videí, ktoré sú súčasťou kurzu. Vďaka Ľubošovej profesionalite a skúsenostiam v obore spolupracujeme už dlhodobo.
ZUZANA IMRIŠKOVÁ
Support Manager
Asistentka pre CEO

Stará sa o klientov, pričom ku každému klientovi pristupuje individuálne a pomáha so založením nového brandu. Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste. Taktiež vykonáva práce spojené s kontrolou stránky a jej editáciou.
KAROL KAMENICZKI
Analytika a SEO

Stará sa o PPC reklamu, rieši analytiku nášho webu a SEO optimalizácie webu. Karol sa po funkčnej stránke stará o celý web. Neustále vylepšuje našu uzavretú skupinu pre našich klientov, aby mali používatelia pohodlný prístup.


Kontakt


NON-STOP INFOLINKA

0950 237 325

PEPIN s.r.o.
Jána Bottu 7, 955 01 Topoľčany
IČO: 50251767
DIČ: 2120244720
2. apríla 2016, zapísaná na okr. súde Nitra, odd. sro, vl.č.40536/N
E-mail: support@diamondbrand.sk


Napíšte nám


Chcete si užívať finančne nezávislý život ako Pán vďaka svojej značke?

Chceš žiť život milionára? Alebo naopak neúspešného fabrikanta? Ak chceš žiť krásny a finančne nezávislý život stiahni si tento E-book zadarmo!