Sledujte nás na Facebooku

Získať kurzS Petrom spolupracujem už vyše 5 rokov. Má skvelé nápady a skúsenosti v oblasti budovania značky. Myslím si, že je tým správnym človekom, ktorý dokáže nasmerovať Váš biznis a budovanie značky tým správnym smerom.


Zuzana Plačková

playmate


Peter je veľmi výnimočný človek, ktorý buduje svoj brand naozaj poctivo a na vysokej úrovni. Jeho biznis nápady sú nevyčerpateľné. Je to líder vo svojom obore a veľmi rád s ním spolupracujem a nechám si poradiť.


Juraj Mác

internetový podnikateľ


Do tohto kurzu sa oplatí investovať! Obsahuje množstvo informácii, ktoré sú naozaj potrebné pri budovaní vlastnej značky. Ak sa podľa nich riadite, budete úspešný aj vy. Som vďačný za príležitosti, ktoré som vďaka Diamondbrand kurzu dostal.


Milan Božík

majiteľ CRYPTON DIGITAL


S Petrom som sa pár krát stretla aj osobne a musím povedať že je to veľký profík a cool človek. Vždy keď mi poradil pri budovaní mojej značky, výsledok bol nad moje očakávania. Úspešne rozbieham predaj kozmetiky pod svojou značkou už aj ja.


Soňa

študentka


Skúsenosti, ktoré Peťo nadobudol počas budovania jeho brandu, sú skvelé a veľmi nápomocné. Pred časom som si zakúpil aj jeho prvý kurz Ebayexpert a kombinácia týchto dvoch kurzov mi priniesla veľmi slušný zárobok.


Martin Jursa

zakladateľ Rádia WOW


Kurz je kvalitne spracovaný a obsahuje veľa detailov. Videá a e-book sú zrozumiteľné a všetko pochopíte na prvý krát. Som rád že mám podporu pri budovaní mojej značky od človeka, ako je Peter. Odporúčam, ak chcete v živote niečo dokázať a nie iba pracovať v zamestnaní za almužnu.


Laky Royal Cut

najlepší barber v ČR/SR

Chcete si užívať finančne nezávislý život ako Pán vďaka svojej značke?

Chceš žiť život milionára? Alebo naopak neúspešného fabrikanta? Ak chceš žiť krásny a finančne nezávislý život stiahni si tento E-book zadarmo!